Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Базен сет со пумпа 396х 84 см

  Бренд: INTEX
  Шифра: 3028142
  ден 10.900,00 со ддв.
  ден 9.265,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за бас и вашите најмили.
  • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
  • Изработен од многу издржлив трослоен PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
  • Вид на базен: на надувување.
  • Капацитет: 7300L за 80% од капацитетот на базенот.
  • Длабочина: 84 cm.
  • Дијаметар: 396 cm.
  • Пакетот содржи филтер пумпа со капацитет на филтрирање од 2000L на час.

  (базент)(базент со пумпа)(bazent)(bazent so pumpa)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ