Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Базен 183х 51 см

  Бренд: INTEX
  Шифра: 3028101
  ден 1.990,00 со ддв.
  ден 1.691,50 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Секое лето си има своја приказна.Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.
  • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.
  • Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.
  • Вид на базен: на надувување.
  • Капацитет: 886L за 80% од капацитетот на базенот.
  • Длабочина: 51 cm.
  • Димензии: 183x5 cm.

  (базент)(bazent)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ