Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Гума дубак со покрив

  Бренд: INTEX
  Шифра: 3056584
  ден 600,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, овие базенти се одлични за вашите најмили за релаксација во вода.
  • Лесно се надувува, практична, меки дупки за нозете за пријатно чуство.
  • Димензии на производ: 119x79 cm.
  • Наменето за деца над 3 години.

  (guma za plivanje)(гума за пливање)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ