Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Гума за пливање

  Бренд: INTEX
  Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, оваа гума е одлична за вашите најмили за релаксација во вода и рано учење за пливање.
  Шифра: 3059241
  ден 90,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, оваа гума е одлична за вашите најмили за релаксација во вода и рано учење за пливање.
  • Наменето за деца од 6-10 години.
  • Димензии на производот: 61 cm.

  (guma)(intex)(61)(гума)(интекс)(61)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ