Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена сложувалка

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 30220
  ден 180,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Едукативна и забавна сложувалка наменета за девојчиња и момчиња и нивните другарчиња со која ќе има повеќе дружење а воедно запознавање и распознавање на овошјето.
  • Производот не користи батерии.
  • Димензии на пакувањето: 18x18 cm.

  (играчка)(сложувалка)(дрвена)(igracka)(slozuvalka)(drvena)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ