Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Дрвени форми со лепенки

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 30215
  ден 850,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Совршена дрвена играчка за малите гурмани.
  • Сетот содржи овошје, зеленчук и кујнски прибор.
  • Производот не користи батерии .
  • Димензии на пакувањето: 19x18x18 cm.

  (дрвени форми)(дрвени форми со лепенка)(drveni formi)(drveni formi so lepenka)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ