Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Друштвена игра

  • Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи.
  Шифра: 32153
  ден 300,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи.
  • Првиот чекор што треба да го направите е да ја наместите главата на човечињата. Потоа притискате на копчињата од страна при што ќе пазите противникот да не ве удри прв со чеканот, доколку ве удри, главата од човечето ќе одскокне при што сте губитник.
  • Димензии на производот: 24x17x8 cm.
  • Димензии на пакувањето: 22x5x18 cm.

  #borbena #drustvena #igra #zabava #lococroco

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ