Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Кертиџ филтер пумпа

  Бренд: INTEX
  Шифра: 3028604
  ден 2.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Пумпа која е неопходна за сопствениците на базени да ја одржуваат водата во базенот чиста во текот на летниот период.
  • Работи на начин што создава проток на вода што циркулира хемикалии рамномерни низ целиот базен, така што тие ефикасно ќе ја санираат водата. Носи вода од базенот до филтерот за да може да се филтрира водата, така филтрираната и чиста вода се враќа повторно во базенот.

  (пумпа)(pumpa)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ