Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Конект 4 игра

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 29374
  ден 400,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Предизвикајте ги вашите најблиски со забавна игра во која ќе уживате.
  • Хоризонтално, вертикално, дијагонално постави четири по ред и победи.
  • Димензии на производот: 27x27x11cm.
  • Димензии на пакувањето: 28x27x6cm.

  (друштвена)(игра)(конект)(drustvena)(igra)(konekt)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ