Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Креветче Kikka Boo - DOLCE SONNO

  Бренд: Kikka Boo
  Креветчето обезбедува целосна удобност и добар сон на вашето дете.Креветчето е компактно удобно и безбедно за детето.
  Шифра: 55509
  ден 6.790,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за деца од самото раѓање до 36 месеци.
  • Две нивоа за поставување на душекот. Второто ниво се поставува многу лесно со патент.
  • Удобна подлога за преслекување.
  • Голем помошен страничен џеб.
  • Едната страна се отвара со патент.
  • Тркала за полесно движење, со фиксатор.
  • Тенка подлога душек.
  • Музичка вртелешка.
  • Торбица за носење.

  (deca)(meseci)(nivo)(patent)(podloga)(torbica)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ