Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Мотор на акумулатор

  Бренд: Loco Croco
  Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.
  Шифра: 32075
  ден 7.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.
  • Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.
  • Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.
  • Mоторот има две задни тркала за поголема безбедност.
  • Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

  (мотор)(мотор на акомулатор)(motor)(motor na akomulator)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ