Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Постелнина 3 во 1 - Kikka Boo New Friends

  Бренд: Kikka Boo
  • Постелнина во разиграни бои, одлична за секое детско катче.
  Шифра: 550230
  ден 1.490,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Постелнина во разиграни бои, одлична за секое детско катче.
  • За удобност и слатки соништа кај дечињата.
  • Содржи 3 парчиња составени од 100% памук.
  • Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

  (постелнина)(кика бу)(postelnina)(kika boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *