Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Постелнина 5 во 1 - Kikka Boo

  Бренд: Kikka Boo
  • Освежување на детската соба со помош на брендот Kikka Boo и нивните постелнини со различни дезени прилагодливи за комбинација. • Висококвалитетен и нежен материјал.
  Шифра: 550190
  ден 2.290,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Освежување на детската соба со помош на брендот Kikka Boo и нивните постелнини со различни дезени прилагодливи за комбинација.
  • Висококвалитетен и нежен материјал.
  • Состав: 100% памук.
  • Внатрешно полнење составено од 100% полиестер.
  • Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, јорганче: 100x150cm, перница: 35x45cm, навлака за перниц: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.
  • Димензии на пакувањето: 48x32x17cm.

  (постелнина)(состав)(памук)(димензии)(postelnina)(sostav)(pamuk)(dimenzii)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ