Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Постелнина Kikka Boo Pink bunny

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550143
  ден 2.290,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Освежете ја детската соба на вашето детенце со нова стилска и удобна постелнина.
  • Оваа постелнина составена од навлака за јорган,јорган,навлака за перниче,перниче и чаршав има модерен и забавен дизајн за вашите најмили.Изработена од 100% памук за мекост и удобност за сонот на вашите бебнца.
  • Димензии на производот:
  - Навлака за јорганче: 95x135 cm.
  - Јорганче: 95x135 cm.
  - Навлака за перница: 35x45 cm.
  - Перница: 35x45 cm.
  - Чаршаф: 60x120x15 cm.

  (постелнина)(кика бу)(postelnina)(kika boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ