Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште Кikka Boo – Standy

  Бренд: Kikka Boo
  Ова целосно покриено засилување на седиштето го подигнува вашето дете до висина каде што ќе можe безбедно да го користи безбедносниот ремен на возилото и е погоден за деца од 15-36 кг (приближно 4 до 11/12 години).
  Шифра: 55429
  ден 1.090,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Ова целосно покриено засилување на седиштето го подигнува вашето дете до висина каде што ќе можe безбедно да го користи безбедносниот ремен на возилото и е погоден за деца од 15-36 кг (приближно 4 до 11/12 години).
  • Производот содржи широка основа и потпирачи за рака кои го одржуваат вашето дете удобно и безбедно, па затоа е одлично за долги или кратки патувања.
  • Лесно за одржување, со остранлива навлака за перење.
  • Лесен и пренослив, така што лесно можете да го префрлите помеѓу автомобилите.
  • Состав: полиестер.
  • Димензии на производот: 40x38x17.

  (sediste kikka boo standy)(sediste)(kikka boo)(standy)(dete)(седичте кика бу стенди)(седиште)(кика бу)(стенди)(дете)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ