Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Седиште Dino

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 781616
  ден 4.690,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  ► Седиште:
  • Наменето за деца од 9 kg. до 36 kg. (Приближно од 9 месеци до 11 години).
  • 5 точки за поставување на безбедносниот каиш.
  • Мек и удобен материјал.
  • 2 висински положби на сигурносниот систем.
  • Потпирач за рака.
  • Димензии на производот: 45x67x40 cm.
  • Димензии на седишниот дел: 26x32x60 cm.
  ► Бустер:
  • Ова целосно покриено засилување на седиштето го подигнува вашето дете до висина каде што ќе можe безбедно да го користи безбедносниот ремен на возилото и е погоден за деца од 15-36 кг (приближно од 4 до 11 години).
  • Производот содржи широка основа и потпирачи за рака кои го одржуваат вашето дете удобно и безбедно, па затоа е одлично за долги или кратки патувања.
  • Лесно за одржување, со остранлива навлака за перење.
  • Лесен и пренослив, така што лесно можете да го префрлите помеѓу автомобилите.
  • Димензии на бустерот: 45x35x15 cm.

  (седиште)(sediste)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ