Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште Kikka Boo - Jazzy

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550315
  ден 1.690,00 со ддв.
  ден 1.390,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
  • Големо удобно седиште.
  • Може да се постави во секој автомобил со појасот.
  • Прекривката се отстранува и може да се пере.
  • Удобен и лесен.
  • ECE R44/04 сертификат.

  (sediste)(buster)(седиште)(бустер)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ