Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште Kikka Boo - Joyride

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550777
  ден 5.290,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за деца со тежина од 9 до 36 kg I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
  • Прилагодлив потпирач за глава во 3 позиции.
  • Големо и удобно седиште.
  • 5 точки за поставување на безбедносниот каиш.
  • Мек и удобен материјал.
  • 2 висински положби на сигурносниот систем.
  • Може да се претвори во бустер (од 15 до 36kg).
  • Потпирач за рака.
  • Материјалот се вади и може да се пере.
  • Упатства за монтирање на безбедносен каиш на седиштето во автомобилот.
  • Димензии на производот: 40x64x37 cm.

  (седиште)(кика бу)(sediste)(kikka boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ