Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште Kikka Boo - ZIMPLA

  Бренд: Kikka Boo
  Седиштето Zimpla е одлична безбедност за вашето дете. Наменето за деца од 9 до 36 килограми. Лесно се прикачува и вклопува во вашиот автомобил. Има опција и за вадење на делот за грб и да го направите во бустер, кој се користи за повозрасни деца. Zimpla може да го користат деца од 9 месеци до 11 години. Има 5 безбедносни точки на врзување со појасите.
  Шифра: 55425
  ден 4.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Прилагодлив потпирач за глава во 7 позиции
  • 5 точки за поставување на безбедносниот каиш
  • Мек и удобен материјал
  • 2 висински положби на сигурносниот систем
  • Може да се претвори во бустер (од 15 до 36kg)
  • Потпирач за рака.

  (sediste)(potpirac)(materijal)(kais)(polozbi)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ