Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Транспортно креветче Kikka Boo Milky way

  Бренд: Kikka Boo
  Транспортно креветче Kikka Boo Milky way • Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  Шифра: 550119
  ден 6.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  • Лесна и алуминиумска рамка.
  • Предната страна на креветчето се спушта за полесен пристап до бебето.
  • 2 нивоа за поставување на душекот. Првото ниво лесно се поставува со патент.
  • Тенка подлога душек.
  • Гумени тркалца и кочници.
  • Џеб за играчки на едната страна.
  • Отвор со патент на едната страна за полесен пристап.
  • Многу лесно за склопувње.
  • Торбица за носење.

  (transportno krevetce) (транспортно креветче)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ