Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Трицикл

  Бренд: Loco Croco
  Трицикл за деца кои можат самостојно да раководат и седат. Достапен во три бои и една големина.
  Шифра: 31365
  ден 1.200,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • димензије 65 к 50 цм.

  • боја: син, зелен и црвени.

  • седиште: 35 цм.

  (трицикл)(седиште)(бои)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ