Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Трицикл

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 32088
  ден 1.700,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Трициклот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување.
  • Трицикал идеален за вашите најмили кој има LED светла и разни мелодии кои ќе го забавуваат вашето детенце..
  • Производот користи 2x1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
  • Димензии на производот: 70x51x57 cm.

  (трицикл)(tricikl)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ