Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Трицикл Loco Croco - LC1 - копирај

  Бренд: Loco Croco
  • Достапен во беж, сив, виолетов, црвена боја. • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
  Шифра: 7888456
  *
  ден 5.590,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
  • Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење.
  • Прилагодлива висина на рачката за управување.
  • Големо дупло покривче за сенка.
  • Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
  • Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
  • Тркала полна гума.
  • Помошна корпа и ранче.
  • Ѕвонче.
  • Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
  • Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.

  (трицикл)(tricikl)

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 25 kg (0+, I, II)
  Позиции на седење 2 позиции
  Насока на движење во двете насоки
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Тркала гуми на пумпање
  Аксесоари ранче
  Седиште меко
  Рачка за управување подесувачка
  Трансформирачко самостојно возило
  Склопување / Расклопување рачно
  Помошна корпа да
  Подлога за стапалата монтирачки
  Опција за самоуправување да
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ