Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Фигура 3Д гумена

  Бренд: INTEX
  Шифра: 3044669-1
  • Делфин
   Делфин
  • Крокодил
   Крокодил
  • Тигар
   Тигар
  ден 300,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Гумена фигура со која што ви е загарантирана забавата на вашите дечиња.
  • Делфин, тигар или крокодил нека избере вашето детенце пријател за пливање или пак за трошење на неисцрпната детска енергија.
  • Фигура на надувување, со висок квалитет.
  • Димензии на производ:
  ▬ Делфин: 97x61 cm.
  ▬ Тигар: 98x44 cm.
  ▬ Крокодил: 94x61 cm.

  (gumena figura)(гумена фигура)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ