Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Бустер Kikka boo - Pappo

  Бренд: Kikka Boo
  Бустер хранилка која е наменета за деца кои можат самостојно да седат.
  Шифра: 550247
  ден 2.290,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Бустер хранилка која е наменета за деца кои можат самостојно да седат.
  • Хранилката лесно се поставува на трпезариско столче.
  • Има 2 појаси, едниот е за прицврстување за столчето, а другиот е за безбедноста на детето.
  • Хранилката има послужавник кој се поместува напред и назад.
  • Послужавникот се вади и хранилката може да се користи како столче.
  • Мека и удобна подлога на седиштето.
  • Лесно се расклопување.
  • Лесно пренослива.
  • Лесно се чисти.

  (hranilka buster pappo)(kikka boo)(hranilka)(deca)(hranenje)(stolce)(хранилка бустер папо)(кика бу)(хранилка)(деца)(за хранење)(столче)(маса)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ