Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Go Baby

  Бренд: Loco Croco
  Хранилката на брендот Loco Croco има многу предности што родителите веднаш ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.
  Шифра: 7888485
  ден 4.390,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
  • Седиштето се поставува на 6 висини.
  • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.
  • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
  • Тркалца за полесен транспорт.
  • Можност за заклучување на тркалата.
  • Лесно се склопува и не зафаќа многу простор.

  (hranilka)(sediste)(sistem)(posluzavnik)(trkala)

   

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ