Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka boo - Nutri Wood

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550707
  ден 5.190,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Столче за хранење 2 во 1, погодно за различни фази од детството.
  • Погоден за деца кои можат да седат без помош до 36 месеци - прва фаза, до 60 месеци - фаза 2.
  • Безбедносен систем со 5 точки на сврзување.
  • Отстранлив двоен послужавник со држач за чаши.
  • Подесување на послужовникот во 3 позиции.
  • Потпирач за нозе за поголема удобност.
  • Навлака од еколошка кожа.
  • Дрвени ногарки.
  • Подлога против лизгање.
  • Димензии на производот: 59x53x93 cm.

  (хранилка)(кика бу)(hranilka)(kikka boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ