Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилка Kikka Boo - Sweet Nature

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 55523
  • Beige Bird
   Beige Bird
  • Grey Deer
   Grey Deer
  • Pink Rabbit
   Pink Rabbit
  ден 7.490,00 со ддв.
  i h

  • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
  • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
  • Седиштето се поставува на 7 висини.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • 2 висини за поврзувае на појасите за рамо.
  • Двоен послужавник со длабнатина за чаша.
  • Прилагодлив послужавник во 3 посизии.
  • Меко и удобно седење.
  • Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.
  • Лесно се склопува и не зафаќа многу простор.

  (hranilka) (ishrana) (bebe) (loco croco) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ