Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Гума дубак со покрив

  Бренд: INTEX
  Шифра: 3056581
  ден 600,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Чувајте го вашето дете заштитено од сонце со овој детски чамец. Дизајниран е со намена да го заштити вашето дете од сончевите зраци, мазни дупки на нозете за удобно чуство.
  • Максимална тежина: 15kg.
  • x2 воздушни комори за безбедност.
  • Димензии: 81x66 cm.
  • Надстрешница за сонце.
  • Три топчиња за играње во предната лента.

  (детски чамец)(детски чамец)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ