Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Albero - Постелнина добра ноќ

  Бренд: Albero
  Постелнина за бебешко креветче од брендот Albero
  Шифра: 7886029
  ден 2.990,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Освежување на детската соба со помош на брендот Albero и нивните постелнини со различни дезени прилагодливи за комбинација.
  • Висококвалитетен и нежен материјал.
  • Состав: 100% памук.
  • Внатрешно полнење 100% полиестер.
  • Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x135cm, јорганче 100x135, перница: 60x40cm, навлака за перница: 60x40cm, чаршаф: 60x120cm, oградница за креветче: 30x165cm.

  (postelnina)(pernica)(ogradica)(jorgance)(carsav)(постелнина)(перница)(оградица)(јорганче)(чаршав)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ