Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Бебешки играчки

  Бебешки играчки - од моментот на раѓање на бебето тие брзо ја учатнивната околина и светот околу нив. Иако новороденчето не е во состојба активно да комуницира со играчка, немојте да бидете измамени да мислите дека играчките не се важен дел од нивниот живот. На оваа возраст најважно е да почнат да ги стимулираат своите сетила.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Музичка играчка проектор со далечинско
  Слика на Диносаурус на батерии

  Диносаурус на батерии

  ден 400,00 со ддв.
  Слика на Пчелка што игра

  Пчелка што игра

  ден 400,00 со ддв.
  Слика на Пајче што игра

  Пајче што игра

  ден 400,00 со ддв.
  Слика на Принцеза на ховерборд

  Принцеза на ховерборд

  Принцеза на ховерборд кој се движи самиот, ни има опција да стои во место. Од страните има ЛЕД сијалички.
  ден 450,00 со ддв.
  Слика на Мека играчка активити сквикер маче
  Слика на Мека играчка маче со хоризонтална спирала
  Слика на Мека играчка со огледало
  Слика на Мека играчка маче за количка
  Слика на Лебед

  Лебед

  ден 400,00 со ддв.
  Слика на Желка што игра

  Желка што игра

  ден 400,00 со ддв.
  Слика на Жаба на батерии

  Жаба на батерии

  ден 220,00 со ддв.
  Слика на Едукативна масичка црвена
  Слика на Проодувалка - Вок Енд зелена
  Слика на Едукативна куќичка

  Едукативна куќичка

  Куќичка за помали дечиња во убави весели бои и светла за да му го привлечат вниманието на вашето дете. Секој ќош од куќичката е заеоблен.
  ден 600,00 со ддв.
  Слика на Бебешка тропка сонце

  Бебешка тропка сонце

  ден 300,00 со ддв.
  Слика на Сет ламба 2 во 1

  Сет ламба 2 во 1

  ден 1.250,00 со ддв.
  Слика на Ламба

  Ламба

  ден 900,00 со ддв.
  Слика на Ноќна ламба со ѕвезда

  Ноќна ламба со ѕвезда

  ден 1.250,00 со ддв.
  Слика на Ноќна ламба

  Ноќна ламба

  ден 600,00 со ддв.