Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Друштвена игра гасеница

  Бренд: Loco Croco
  Друштвена игра Гасеница, одлична домашна забава. Победува оној кој ќе успее да стави највеќе топчиња во дланката на гасеницата додека таа танцува на музиката.
  Шифра: 29796
  ден 900,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • користи 3x 1.5V AA батерии, кои не се вклучени во пакувањето.

  • димензии на гасеницата: 36 cm

  • димензии на пакувањето: 27.5 х 26.5 х 9 cm

  (drustvena igra gasenica shaking wiggle)

  Спецификации на производот
  За возраст 3+ години
  Аксесоари музика
  Механизам на батерии
  Материјал пластика
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ