Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  друштвена игра Boucing the room!

  Бренд: Loco Croco
  Кокошарник друштвена игра, одлична домашна забава. Победува оној на кој кокошката ќе му летне најдалеку од кровот. Уредот не работи на батерии, туку при притискање, самиот си одбројува и се откочува. Принцип на федери.
  Шифра: 29799
  ден 650,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • димензии на пакувањето: 28 х 20 х 11 cm

  (drustvena igra kokosarnik)

  Спецификации на производот
  За возраст 3+ години
  Механизам рачно
  Материјал пластика
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ