Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Loco Croco

  Loco Croco е бренд кој лесно и успешно се издигнува на домашниот пазар, а станува препознатлив и во соседните земји.

  Моментално располагаме со 4 продавници во различни делови на Скопје и магацин за големопродажба, но ја негуваме и идејата за проширување и надвор од главниот град. Сакаме да бидеме поблиску до секој дом, до секоја детска насмевка.

  Нудиме огромен асортиман на производи по прифатливи цени за да им излеземе во пресрет на сите родители кои имаат потреба да најдат се на едно место.
  Увезуваме и продаваме играчки за секоја возраст. Нудиме огромен избор на трицикли, велосипеди за деца, тротинети, автомобили на акумулатор.

  Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

  Увезуваме и нудиме облека за секоја детска возраст, постелнини и бебешки креветчиња со висок квалитет. Понудата ја шириме во соработка со други познати брендови на нашиот пазар за да опфатиме многу категории на производи неопходни за секоја жена и мајка.

  Loco Croco е семеен бизнис и како таков потполно ги разбира и исполнува потребите на сите нови родители. Олиснителна и забавна детска авантура е она што го развиваме со години. Секоја детска насмевка е наша инспирација и наша поголема добивка...

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Седиште бустер Loco Croco - DINO

  Седиште бустер Loco Croco - DINO

  Dino е бустер седиште дизајниран со побарувачките дури и од најсложените родители. Тој нуди висока удобност и безбедност. Dino е така опремен што многу го олеснува патувањето со дете. Може да се инсталира брзо во секој автомобил што има 3-точки на безбедносни појаси.
  ден 1.390,00 со ддв.
  Слика на Седиште Loco Croco - Dino

  Седиште Loco Croco - Dino

  Седиштето Dino е одлична безбедност за вашето дете. Наменето за деца од 9 до 36 килограми. Лесно се прикачува и вклопува во вашиот автомобил. Има опција и за вадење на делот за грб и да го направите во бустер, кој се користи за повозрасни деца. Dino може да го користат деца од 9 месеци до 11 години. Има 5 бесбедносни точки на врзување со појасите.
  ден 4.690,00 со ддв.
  Слика на Седиште Loco Croco - Dino - копирај

  Седиште Loco Croco - Dino - копирај

  Седиштето Dino е одлична безбедност за вашето дете. Наменето за деца од 9 до 36 килограми. Лесно се прикачува и вклопува во вашиот автомобил. Има опција и за вадење на делот за грб и да го направите во бустер, кој се користи за повозрасни деца. Dino може да го користат деца од 9 месеци до 11 години. Има 5 бесбедносни точки на врзување со појасите.
  ден 4.690,00 со ддв.
  Слика на Трицикл Loco Croco - LC1

  Трицикл Loco Croco - LC1

  • Достапен во беж, сив, виолетов, црвена боја. • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
  ден 5.590,00 со ддв. ден 4.751,50 со ддв.
  Слика на Трицикл Loco Croco - LC1 - копирај

  Трицикл Loco Croco - LC1 - копирај

  • Достапен во беж, сив, виолетов, црвена боја. • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
  ден 5.590,00 со ддв. ден 4.751,50 со ддв.
  Слика на Loco Croco тротинет

  Loco Croco тротинет

  Ултра модерни и лесни! Шарени и забавни незаборавни моменти. Одличен сопатник на вашето дете во секоја пригода, дали било тоа патување, одмор или во дворот.
  ден 2.590,00 со ддв. ден 2.201,50 со ддв.
  Слика на Loco Croco тротинет

  Loco Croco тротинет

  Ултра модерни и лесни! Шарени и забавни незаборавни моменти. Одличен сопатник на вашето дете во секоја пригода, дали било тоа патување, одмор или во дворот.
  ден 2.590,00 со ддв.
  Слика на Сет за маникир

  Сет за маникир

  ден 550,00 со ддв.
  Слика на Сет за во кујна

  Сет за во кујна

  ден 500,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор Volkswagen touareg

  Автомобил на акумулатор Volkswagen touareg

  Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.
  ден 18.490,00 со ддв. ден 15.716,50 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 30,00 Max: ден 59.500,00
  ден30 ден59500
  • Цветови
  • Зелен
  • Графити
  • Бел
  • Далматинец
  • Сончоглед
  • Jungle
  • Триаголници
  • Кафени
  • Шарени
  • Сива со прстен
  • Зелена со прстен
  • Тиркиз
  • Сива со кука
  • Зелена со кука
  • Ѕвезди
  • Лав
  • Пеперутка
  • Розево
  • Розева со кука
  • Црвена
  • Розева
  • Сива
  • Сина
  • Беж
  • Зелена
  • Црна
  • Бела
  • Виолетова
  • Плава
  • Тиркиз
  • Жирафа
  • Лила
  • Розево
  • Розево светло
  • Розева светло
  • Сино
  • Сина светло
  • Сина темно
  • Жолта
  • Темно сина
  • Сино темно
  • Розева светла
  • Зелена светло
  • Портокалова
  • Розева темно
  • Златна
  • Сребрена
  • Жолта светло
  • Зелана
  • Букви
  • Камионет
  • Бувче
  • Бројки
  • Џип
  • Фарма
  • Цвет
  • Шестоаголник
  • Тријаголник
  • Ѕвезда
  • Круг
  • Жолта светла
  • Кафена
  • Розева светла
  • Сива карирана
  • Сива светло
  • Зелен
  • Жолт
  • Шарен
  • Зиг Заг
  • Џангл
  • Кафена темно
  • Лисица
  • Крогодил
  • Кафено
  • Дијамант
  • Круна
  • Тиркизна
  • Виолетов
  • Бел
  • Величина 35-38
  • Величина 35-38
  • Величина 39-42
  • Величина 39-42
  • Старс
  • минт
  • Плава темно
  • Светло кафена
  • Бело
  • Темно сива
  • Сива темно
  • Триаголник
  • Розева
  • Портокалова
  • Жолта
  • Сина
  • Зелена
  • Бела
  • Црна
  • Црвена
  • Виолетова
  • Црно бел
  • Бел
  • Црн
  • Плав
  • Шарен
  • Графити
  • Черепи
  • Цветови
  • Овошје
  • Морски свет
  • Математика
  • Бројки
  • Диносаурус
  • Куче
  • Ајкула
  • Коала
  • Жирафа
  • Жаба
  • Зајак
  • Зебра
  • Желка
  • Ирвас
  • Пепа прасе
  • Слонче
  • Мајмун
  • Панда
  • Волк
  • Глувче