Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Релаксатор Kikka Boo- CLOUDS

  Бренд: Kikka Boo
  Clouds релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулањер ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Користи една D батерија и четири 1,5V AAA батерии. - Батериите се купуваат дополнително.
  Шифра: 55158
  ден 5.690,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменет за деца од само раѓање до 18 кг 
  • 2 позиции на лежење.
  • Смирувачки вибрации со 3 брзини.
  • Ротирачки играчки со светла кои ќе го привлечат вниманието на детето.
  • 12 мелодии со подесување јачината на звукот.
  • Остранлива подлогата за главата.
  • Безбедносни појаси.
  • Користи една 1х D батерија и 4х AAA батерии. - Батериите се купуваат дополнително.

  (relaksator) (bebe) (lulka) 

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 18 kg (0+ и I; од 0+ до 4 год.)
  Позиции на седење 1 позиција
  Појас на седиштето има
  Седиште меко
  Светло да
  Склопување / Расклопување рачно
  Јачина на вибрации 3 јачини
  Сертификати EN16232 сертификат за безбедност
  Трансформирачко седиште да
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ