Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Седиште бустер Loco Croco - DINO

  Бренд: Loco Croco
  Dino е бустер седиште дизајниран со побарувачките дури и од најсложените родители. Тој нуди висока удобност и безбедност. Dino е така опремен што многу го олеснува патувањето со дете. Може да се инсталира брзо во секој автомобил што има 3-точки на безбедносни појаси.
  Шифра: 786626
  *
  ден 1.390,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за деца од 3 до 11 години.

  • Може да се постави во секој автомобил со појасот.

  • Прекривката се отстранува и може да се пере.

  • Удобен и лесен.

  • ECE R44/04 сертификат

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ