Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  WI-FI Baby Camera Kikka Boo - THET

  Бренд: AMЕК
  Шифра: 550622
  ден 3.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Пренос во живо преку телефон или таблет IOS/Android, користејки ја апликацијата IPC360 Home со регистрација на е-пошта.
  • Откривање на движење и следење на движење.
  • Аларм.
  • Резолуција 1080р (1920x1080).
  • Ноќно гледање до 10 m.
  • Снимање видео на ТF картичка максимум 128 GB.
  • Леќа 3,6 mm.
  • Двонасочен разговор.
  • Прилагодување на звукот.
  • Бежичен WIFI.
  • Температура на работа од -10 до 50ᵒC.
  • Ротација 90°.
  • Мрежен интерфејс RJ-45 10/100Mb адаптивен етернет интерфејс.
  • Една камера може да се дели максимум со 5 корисници.
  • Комплетот вклучува: камера, USB кабел, USB адаптер.

  (kamera)(video)(Wi-Fi)(bebe)(videofon)(bebefon)(камера)(видео)(ви-фи)(бебе)(видеофон)(бебефон)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ